Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Regionalna Izba Obrachunkowa w Poznaniu

Kolorowy pasek

Kolegium Izby

 

Kolegium Izby

Grażyna Wróblewska

(+48 61) 85-95-710

prezes@poznan.rio.gov.pl

Karol Chyra

(+48 61) 85-95-724

karol.chyra@poznan.rio.gov.pl

Zbigniew Czołnik

(+48 62) 50-14-317

zbigniew.czolnik@poznan.rio.gov.pl

Zdzisław Drost

(+48 65) 52-54-410

zdzislaw.drost@poznan.rio.gov.pl

Józef Goździkiewicz

(+48 63) 24-30-352

jozef.gozdzikiewicz@poznan.rio.gov.pl

Renata Konowałek

(+48 63) 24-30-351

renata.konowalek@poznan.rio.gov.pl

Janina Kotlińska

(+48 61) 85-95-751

janina.kotlinska@poznan.rio.gov.pl

Halina Kurjan

(+48 67) 21-16-250

halina.kurjan@poznan.rio.gov.pl

Zofia Ligocka

(+48 63) 24-25-805

zofia.ligocka@poznan.rio.gov.pl

Małgorzata Łuczak  (+48 62) 50-14-321 malgorzata.luczak@poznan.rio.gov.pl 

Leszek Maciejewski

(+48 63) 24-30-352

leszek.maciejewski@poznan.rio.gov.pl

Teresa Marczak

(+48 62) 50-14-319

teresa.marczak@poznan.rio.gov.pl

Aniela Michalec

(+48 61) 85-95-710

z-ca.prezesa@poznan.rio.gov.pl

Jolanta Nowak

(+48 62) 50-14-320

jolanta.nowak@poznan.rio.gov.pl

Małgorzata Okrent

(+48 65) 52-54-418

malgorzata.okrent@poznan.rio.gov.pl

Aldona Pruska

(+48 61) 85-95-725

aldona.pruska@poznan.rio.gov.pl

Beata Rodewald-Łaszkowska

(+48 65) 52-54-417

beata.laszkowska@poznan.rio.gov.pl

Krystyna Stróżyk

(+48 67) 21-16-155

krystyna.strozyk@poznan.rio.gov.pl

Michał Suchanek

(+48 61) 85-95-752

michal.suchanek@poznan.rio.gov.pl

Danuta Szczepańska

(+48 65) 52-54-416

danuta.szczepanska@poznan.rio.gov.pl

Marzena Węckowicz

(+48 67) 21-16-156

marzena.weckowicz@poznan.rio.gov.pl

 

 

 

Metadane

Źródło informacji:Błażej Tonak
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Błażej Tonak
Data wprowadzenia:2020-01-14 15:00:27
Opublikował:Błażej Tonak
Data publikacji:2020-01-15 11:10:49
Ostatnia zmiana:2020-02-14 09:29:12
Ilość wyświetleń:542

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij